Pošlete nám vzkaz

S Evou a Edou zdravě a bezpečně

Naše škola se od října 2014 zapojila do projektu „S Evou a Edou zdravě a bezpečně“. V rámci projektu budeme realizovány následující aktivity:

 1. S Evou a Edou - vytvoření metodických materiálů.
  Škola získá pracovní listy pro žáky 1. - 5. tříd zaměřené na zdravý životní styl a bezpečnost silničního provozu. Dále obdržíme testy z oblasti bezpečnosti silničního provozu a zdravý životní styl pro žáky prvního i druhého stupně. Pro výuku první pomoci v hodinách přírodovědy a přírodopisu dostaneme cvičné lékárničky.
 2. S Evou a Edou zdravě v pohybu.
  V rámci této aktivity do hodin tělesné výchovy přijde rehabilitační pracovník, který se při práci s dětmi zaměří na nápravu a prevenci vadného držení těla. 
  Obdržíme také DVD pro výuku bezpečnosti silničního provozu. Dále pingpongový stůl, basketbalový koš a míč, koloběžky, in-line brusle.
 3. S Evou a Edou bezpečně.
  Na škole budou v tomto školním roce realizovány dva projektové dny se zaměřením na bezpečnost silničního provozu, poskytování první pomoci, zdravý životní styl, případně na konkrétní pohybovou aktivitu. V rámci těchto projektových dnů můžeme využívat cvičná dopravní hřiště, pronajmout plavecký bazén či zimní kluziště.