Třída 9.-2018/2019

Týden zdraví

4. třída  2013/2014

Den matek

Výroba netradičních přáníček maminkám k svátku.

Jarní úklid kolem školy - 26. 3. 2014

Ve středu 26. 3. jsme netradičně v pracovní výchově uklízeli okolí naší školy. Udělali jsme opět něco pro přírodu a zkrášlili také prostředí kolem naší školy.

Divadelní představení "Čert Makrela"

V úterý 11.února jsme navštívili Divadelní představení Čert Makrela, ve kterém hráli žáci naší školy. Moc se nám představení líbilo.

Vánoční besídka
V pátek 20.  prosince jsme ve třídě uskutečnili vánoční besídku s rozdáváním dárků. K dobré náladě nám na harmoniku zahrál Štěpán.

Vánoční turnaj v "DÁMĚ"
Ve středu 18. prosince se na naší škole konal každoroční turnaj v "DÁMĚ". Náš Jirka se umístil na krásném druhém místě.

Vánoční tvoření - samotvrdoucí hmota
Ve výtvarné výchově jsme pracovali se samotvrdnoucí hmotou. I když jsme byli pořádně umazaní, výtvory se nám povedly.

Vánoční výzdoba

Výchovný koncert cimbálové kapely RÉVA

Ve čtvrtek 5. prosince nás po návštěvě Mikuláše a čertů navštívila i cimbálová kapela RÉVA se svým vánočním koncertem. Zazněly koledy, vánoční písně i rockové pecky.

Dopravní hřiště

25. října jsme byli na dopravním hřištíi ve Vyškově. Procvičili jsme si značky a učivo z dopravní výchovy. Ale nejvíce se nám líbilo jezdit na kole. A ještě navíc pěkná podzimní vycházka do Drnovic. Bylo to super.

Bruslení - zimní stadion ve Vyškově - 1. 11. 2013

V pátek 1. 11. jsme se poprvé vypravili na zimní stadion ve Vyškově na školní bruslení. Čekal nás čerstvě upravený led a kluziště jen a jen pro nás:-) Bruslení se obešlo bez úrazů, všem se líbilo a rádi se jej opět zopakujeme.

Více fotek ve školní fotogalerii.

Návštěva Rašnerovy pekárny

Divadelní představení "O medvědu Ondřejovi" - 7. 10. 2013

Do kulturního domu v Drnovicích zavítal divadelní soubor známé herečky Julie Jurištové. Ta už sobě typickou roli princezen přenechala jiným a sama se představila v roli královny. Známou pohádku zahrál soubor velmi profesionálně, nechyběly krásné kulisy a nádherné kostýmy. Mluvené slovo bylo proloženo písničkami. Dětem se představení velmi líbilo, což dokázaly závěrečným bouřlivým potleskem. Nakonec paní Jurištová pozvala děti na taneček k hercům na pódium. Doufáme, že její soubor do Drnovic nezavítal naposledy.

Den pro zdraví - 4. 10. 2013

V pátek 4. října 2013 jsme měli na celé škole "Den pro zdraví". Bezpečnost a zdraví žáků je pro nás všechny důležitá. Proto jsme 1. vyučovací hodinu věnovali dopravní výchově. No a potom už hurá všichni do přírody, do lesa, za sluníčkem a zábavou. A bylo to moc prima.

Muzikál "Kocourek Modroočko"

V pondělí 30.9. 2013 jsme navštívili představení muzikálu "Kocourek Modroočko" brněnského divadla pro děti Špílberg, které se konalo ve vyškovském Besedním domě.

Máme novou tabuli

Naše 4. třída

Školní výlet ZOO Lešná - 13. 6. 2013

Ve čtvrtek 13. 6. 2013 se 1., 2. a 3. třída vydala na výlet do ZOO Lešná. Počasí nám přálo a celý výlet se opravdu vydařil. Stihli jsme prohlédnout všechny expozice, navštívit dětské centrum Lanáček, občerstvit se i nakoupit cenné suvenýry :-) A hlavně se v pořádku vrátit zpět s hojným počtem zážitků.

30. 4. - Bláznivý pohádkový den

23. 4. - Muziko a arte terapie Ateliéru Létající šnek

Více fotek ve školní fotogalerii.

Veselé Velikonoce!

Výtvarné práce žáků

Zima

Pohádky

Věci kolem nás

Plavání

Ve čtvrtek 21. 2. 2013 jsme si doplavali pro mokré vysvědčení. Někteří z nás uplavou už i 400 metrů.