Zájezd do Anglie

Londýn a stará dobrá Anglie

Termín: 4. – 9. května 2015  (pondělí – sobota)

Cena: 7 650 Kč

Program:

1.den – sraz před základní školou v odpoledních hodinách. Průjezd Německem, Belgií, do fr. Calais

2.den – ráno cesta eurotunelem/trajektem z Calais do Folkestone/Doveru v Anglii. Londýn – pěší prohlídka – London Eye, Parlament, Big Ben, Westminster, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstíSoho, Covent Garden, Piccadilly Circus, návrat k London Aguarium – kde za skleněnými stěnami žije přes 350 mořských živočichů včetně rejnoků a žraloků z Atlanského a Tichého oceánu. Ubytování v rodinách, večeře, nocleh.

3.den – po snídani pokračování prohlídky Londýnamuzeum Madame Tussaud´s, Marble Arch, Hyde Park, Oxford Street (možnost nákupů), popř. Přírodovědné museum. Návrat do rodin, večeře, nocleh.

4.den – po snídani celodenní výlet do Portsmouth – v minulosti rušný námořní přístav, místo narození Charlese Dickense, návštěva muzea lodí (Victory admirála Nelsona nebo lodě Warrior), možnost výletu lodí na moře atd. Návrat do Londýna, večeře, nocleh.

5.denLondýnkatedrála sv. Pavla, Millenium Bridge, Tate Gallery, Shakespeare´s Globe, křižník Belfast, Tower Bridge, Tower. Po té přejezd lodí do Greenwiche, nultý poledník. Ve večerních hodinách odjezd do Folkestone/Doveru k přejezdu do Calais.

6.den – příjezd do ČR v odpoledních hodinách (předpokládaný příjezd v cca 16,00 hodin)

Cena zahrnuje:

-          dopravu lux busem s WC a klimatizací,

-          3 x ubytování v rodinách

-          3x plnou penzi (obědy ve formě balíčků)

-          zpáteční jízdenka na eurotunel/trajekt

-          služby průvodce

-          komplexní pojištění do zahraničí včetně storna

-          informační materiál a mapku Londýna

-          pojištění CK dle § 159/99 Sb.

Vstupy: (ceny letošního roku, počítejte prosím s lehkým nárůstem)

London Eye + Sea Life + Madame Tussaud´s (kombinovaná vstupenka zakoupená předem)

50,1 £ dospělí

39 £ děti do 15 let