Pošlete nám vzkaz

Okresní kolo ve stolním tenise

V Ý S L E D K O V Á L I S T I N A

okresního kola školních družstev

VE STOLNÍM TENISE


 

Naši školu reprezetovali tito žáci:

 

Dívky: Adéla Plchová, Natálie Skoupilová, Kateřina Prievozníková

 

Chlapci: Pavel Králík, Jiří Setinský, Jakub Vlček, Lukáš Rogožan, Tomáš Svoboda

 

Kategorie: H3 + D4 + H4

Datum: 31.10.2012

Místo konání: ZŠ Vyškov, Tyršova 4

 

 

Hoši (6.-7. ročník)

 

 

 

Otnice

Rousínov

Purkyňova

Tyršova

Vyškov

Skóre

Body

Pořadí

Otnice

 

4:0

4:0

4:0

12:0

6

1.

Rousínov

0:4

 

4:2

4:1

8:7

2

2.

Purkyňova

0:4

2:4

 

4:3

6:11

1

3.

Tyršova

Vyškov

0:4

1:4

3:4

 

4:12

0

4.

 

Do krajského kola postoupily vítězné týmy ZŠ Rousínov jak v kategorii starších žáků, tak v kategorii starších žákyň. Blahopřejeme!

 

Výsledky zpracoval: Mgr. Libor Kocourek (OR AŠSK Vyškov)

 

Výsledky dívky (8.-9. ročník)

 

Skupina A

 

 

Tyršova

Vyškov

Ivanovice

Brankov.

Purkyň.

Skóre

Body

Pořadí

Tyršova

Vyškov

 

3:0

3:0

3:0

9:0

6

1.

Ivanovice

0:3

 

3:0

3:0

6:3

4

2.

Brankovice

0:3

0:3

 

3:0

3:6

2

3.

Purkyňova

0:3

0:3

0:3

 

0:9

0

4.

 

Skupina B

 

 

Rousínov

Otnice

Drnovice

Morávkova

Skóre

Body

Pořadí

Rousínov

 

3:2

3:1

3:0

9:3

6

1.

Otnice

2:3

 

3:0

3:0

8:3

4

2.

Drnovice

1:3

0:3

 

3:1

4:7

2

3.

Morávkova

0:3

0:3

1:3

 

1:9

0

4.

 

Utkání o 1. místo

Rousínov :Tyršova Vyškov 3:2

 

Utkání o 3. místo

Otnice: Ivanovice 3:2

 

Výsledky hoši(8.-9. ročník)

 

Skupina A

 

 

Drnovice

Tyršova Vyškov

Letní

pole

Morávk.

Ivanovice

 

Skóre

Body

Pořadí

Drnovice

 

4:1

4:0

4:0

4:0

 

16:1

8

1.

Tyršova Vyškov

1:4

 

4:1

4:0

4:0

 

13:5

6

2.

Letní pole

0:4

1:4

 

4:0

4:2

 

9:10

4

3.

Morávkova

0:4

0:4

0:4

 

4:1

 

4:13

2

4.

Ivanovice

0:4

0:4

2:4

1:4

 

 

3:16

0

5.

 

Skupina B

 

 

Rousínov

Brankov.

Purkyň.

Pustiměř

Skóre

Body

Pořadí

Rousínov

 

4:0

4:0

4:0

12:0

6

1.

Brankovice

0:4

 

4:1

4:1

8:6

4

2.

Purkyňova

0:4

1:4

 

4:3

5:11

2

3.

Pustiměř

0:4

1:4

3:4

 

4:12

0

4.

 

Utkání o 1. místo

Rousínov : Drnovice 4:3

 

Utkání o 3. místo

Tyršova Vyškov : Brankovice 4:0