Ovoce do škol

Od srpna 2014 zajištuje "Ovoce do škol" firma COME vending s.r.o. Opava v rámci projektu Happysnack.

Garant projektu

Projekt Ovoce a zelenina do škol podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1.stupně základních škol za pomoci evropských a státních dotací.Výrobky jsou dodávány minimálně jednou měsíčně přímo do školy, která uzavře smlouvu s některým ze schválených dodavatelů. Dle nařízení vlády lze v projektu nabízet ovoce a zeleninu, která z 25% může být v podobě šťáv. Ovoce či zeleninu pro balíčky v projektu vybírají praví odborníci, aby byla v té nejlepší kvalitě, která zaručuje delší trvanlivost výrobků.

Podmínky pro projekt Ovoce a zelenina do škol se řídí dle Nařízení vlády č.478/2009 Sb. Nařízení komise (ES) č. 288/2009 a Nařízení Rady (ES) č.13/2009, všechny ve znění pozdějších předpisů.

• 20. prosinec 2019

Vánoční turnaj ve stolním tenise

V pátek 20.12.2019 se konal na naší škole tradiční turnaj ve stolním tenise " O putovní pohár ředitele školy" zná své vítěze. Letošního 18. ročníku se soutěže zúčastnilo celkem 43 žáků 5-9 tříd. V kategorii dívek zvítězila Šarlota Střelcová z 8. ročníku. Druhé místo obsadila Veronika Haluzová z 9. ročníku a třetí místo vybojovala Martina Beránková z 9. ročníku. V kategorii chlapců se vítězem stal Jan Zbořil z 9. ročníku, druhé místo obsadil Ladislav Smutník 9. ročník a třetí skončil Petr Bílek 9. ročník

Předvánoční návštěva útulku

Děti ŠD s velkou radostí předávají " kupu vánočních dárků" pro pejsky od celé Základní školy. Vědí, že Vánoce nejsou jen svátky dárků, ale i lásky, kterou nejen dostáváme ale i DÁVÁME. Též rodičům patří velké poděkování.

Vánoční turnaj v dámě

19.12. 2019 proběhl již 18. ročník vánočního turnaje " O pohár ředitele školy" ve stolní hře Dáma. Turnaje se zúčastnilo 76 dětí 1. stupně. Konalo se celkem 5 vyřazovacích kol. Po urputných bojích stáli na stupních vítězů: 1. místo Dominik Tesař 5.A. 2. místo Adam Ulrich 5. B a 3. místo Táňa Bednářová 3.B. Do jídelny jim přišel poblahopřát pan ředitel i všechny učitelky I. stupně s dětmi.